Uroczysta promocja doktorska

3 czerwca 2023 r. w Ogrodach Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie przy ul. Dobrej 56/66 odbyła się uroczystość promocji doktorów oraz wręczenia listów gratulacyjnych doktorom habilitowanym, którzy uzyskali stopień naukowy w latach 2021 i 2022. Podczas uroczystości złożona została przysięga doktorska. JM Rektor Uniwersytetu Warszawskiego prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak wręczył doktorom i doktorom habilitowanym pamiątkowe listy gratulacyjne.

Na uroczystości obecni byli Prorektorzy UW, Dziekani, Przewodniczący rad naukowych dyscyplin, Przewodnicząca Rady Naukowej Dziedzin oraz Promotorzy.

Fot. M. Kaźmierczak