Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Filozofia

Rada Naukowa Dyscypliny Filozofia

Przewodnicząca: prof. dr hab. Katarzyna Paprzycka-Hausman
Zastępczyni Przewodniczącej: dr Joanna Różyńska

Zastępca Przewodniczącej: dr hab. Michał Herer

Pełen skład rady:

Terminy posiedzeń: 

  • 2019: 19 listopada, 3 grudnia
  • 2020: 21 stycznia, 10 marca, 5 maja, 2 czerwca, 30 czerwca, 21 lipca, 8 września, 6 października, 3 listopada, 1 grudnia
  • 2021: 09 marca, 30 marca, 13 kwietnia, 11 maja, 22 czerwca, 21 września 2021, (5 października 2021 – posiedzenie dodatkowe), 19 października 2021, 23 listopada 2021, (21 grudnia 2021 – posiedzenie dodatkowe)
  • 2022: 18 stycznia 2022, (8 lutego 2022  – posiedzenie dodatkowe), 8 marca 2022, 5 kwietnia 2022, 24 maja 2022, 21 czerwca 2022, 20 września 2022, 18 października 2022, (8 listopada 2022 – posiedzenie dodatkowe), 22 listopada 2022, 20 grudnia 2022

protokoły posiedzeń

uchwały Rady – link do Dziennika UW

Kontakt: rnd.filozofia@uw.edu.p