Rada Naukowa Dyscypliny Historia

Przewodniczący: dr hab. Piotr M. Majewski, prof. ucz. (Wydział Historii)
Wiceprzewodnicząca: dr hab. Hanna Rubinkowska-Anioł (Wydział Orientalistyczny)

Pełen skład Rady:

Terminy posiedzeń:

• 2022: 26 stycznia; [terminy posiedzeń w semestrze letnim zostaną ustalone pod koniec semestru zimowego].
  • 2021: 10 lutego (posiedzenie zdalne – inauguracja nowej kadencji), 24 lutego (posiedzenie zdalne), 10 marca (posiedzenie zdalne), 15 marca (posiedzenie zdalne), 14 kwietnia (posiedzenie zdalne), 12 maja (posiedzenie zdalne), 9 czerwca (posiedzenie zdalne); 7 lipca (posiedzenie zdalne); 8 września (posiedzenie zdalne); 13 października; 17 listopada (posiedzenie zdalne); 15 grudnia (posiedzenie zdalne).
  • 2020: 15 stycznia, 19 lutego, 11 marca, 3 czerwca (posiedzenie zdalne), 17 lipca (posiedzenie zdalne), 23 września (posiedzenie zdalne), 28 października (posiedzenie zdalne), 25 listopada (posiedzenie zdalne), 22 grudnia (posiedzenie zdalne);
  • 2019: 25 listopada, 11 grudnia.

Wykaz postępowań awansowych wszczętych po 1.10.2019 r., dotyczących nadania stopnia doktora i stopnia doktora habilitowanego, znajduje się w bazie danych RAD-on dostępnej pod linkiem: https://radon.nauka.gov.pl/dane/postepowania-awansowe

Protokoły posiedzeń

Uchwały Rady – link do Dziennika UW

Materiały na posiedzenia

Komisje Doktorskie

Wytyczne dot. egzaminów doktorskich – link do Dziennika UW

UWAGA – wnioski doktorantów powinny być złożone min. 10 dni przed planowanym posiedzeniem. Wnioski, które wpłyną później, zostaną rozpatrzone na kolejnym posiedzeniu.

Kontakt: rnd.historia@uw.edu.pl