Uroczysta promocja doktorska

Na Uniwersytecie Warszawskim odbędzie się uroczysta promocja doktorska dla osób, które stopnie doktora i doktora habilitowanego uzyskały w 2023 roku. Uroczystość została zaplanowana na 8 czerwca 2024 r. o godz. 12.00 w Ogrodach Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie przy ul. Dobrej 56/66.

Deklaracje uczestnictwa od doktorów, doktorów habilitowanych oraz promotorów zbierane są do 16 maja br. do godziny 12.00. W celu potwierdzenia udziału uprzejmie prosimy o kontakt z opiekunem odpowiedniej rady naukowej, która nadała stopień.

Na naszej stronie można obejrzeć krótką relację z wydarzenia organizowanego w ubiegłym roku.